Лучшие в безопасности

Про Асоціацію «Альфа-Собіс»

( 1 Голос ) 

Асоціація "Альфа - служба охорони і безпеки інформаційних систем" (далі - Альфа-Собіс") створена на базі ТОВ "Охоронно-детективне агентство Альфа" в 2004 році як господарське об'єднання підприємств з метою координації виробничої та іншої діяльності задля вирішення спільних економічних та соціальних питань.

На сьогодні асоціація "Альфа-Собіс" налічує 9 членів із загальною чисельністю понад 400 працівників. Асоціація гарантує відшкодування збитків, заподіяних замовникам охоронних послуг, які стали можливими через неналежне виконання своїх зобов'язань за укладеними договорами працівниками підприємств - членів Асоціації.

Члени Асоціації мають ліцензії і дозволи на право займатися наступними видами діяльності:
• спеціальний дозвіл на здійснення діяльності, пов'язаної з державною таємницею, наданий Управлінням СБУ в Сумській області;
• 8 ліцензій МВС України на право надання послуг з охорони громадян та їх власності;
• ліцензію Адміністрації державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України на право надання послуг в галузі технічного захисту інформації в частині виявлення закладних пристроїв;
• 2 ліцензії Державного департаменту пожежної безпеки МНС України на право проектування, монтаж, технічне обслуговування засобів протипожежного захисту та систем опалення, оцінки протипожежного стану об'єктів, спостереження за пожежною автоматикою об'єктів;
• ліцензію Міністерства освіти України на курсову підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації за професією "Охоронник" 1-3 розрядів з видачою посвідчень державного зразка.

За вищевказаними ліцензіями та дозволами здійснюють діяльність висококваліфіковані фахівці різних галузей, кожен за своїми напрямками із застосуванням спеціального технічного обладнання та приладів, які мають досвід практичної роботи на атестованих посадах з числа офіцерського складу органів внутрішніх справ України, Державної служби охорони при МВС України та офіцерського складу Збройних Сил України. Остаточна вартість навчання визначається в залежності від кількості слухачів у групі і виду підготовки.

Вагомим пріоритетом Асоціації "Альфа-Собіс" є надання максимального комплексу послуг в області безпеки. Керівництво асоціації намагається дотримуватися стабільної цінової політики, згідно з якою вартість пропонованих послуг зазвичай не змінюється протягом року з моменту підписання договору.
Всі члени асоціації об'єднані єдиним керівництвом, що дозволяє найбільш ефективно координувати їх діяльність. Керівний склад складається з висококваліфікованих кадрів, які мають досвід роботи в структурах: органах внутрішніх справ, Збройних Силах України.

Очолює Асоціацію я, Чунаков Валерій Олексійович, полковник запасу з 30-річним стажем служби в силових структурах, маю вищу військову освіту (закінчив Військову академію ім. М. І. Калініна, м. Ленінград).

Заступник генерального директора - начальник режимно-секретного органу Асоціації Басала Олександр Петрович з 11 річним стажем служби в Державній службі охорони при МВС України, який протягом останніх з них 5 років проходив службу на посадах старшого офіцерського складу обласного управління ДСО. Має вищу юридичну освіту.

Заступник генерального директора з правових питань - Вакула Микола Федорович має вищу юридичну освіту, 30 років пропрацював в органах прокуратури Сумської області, обіймав посаду першого заступника прокурора Сумської області, звільнився на пенсію у званні старшого радника юстиції.

Напрямок охоронної діяльності очолюють два досвідчених керівника:
-Журенко Анатолій Павлович, має 19 років вислуги в органах внутрішніх справ, звільнений у званні майора міліції та має вищу юридичну освіту;
-Іващенко Леонід Володимирович, за фахом юрист, проходив службу в Державній службі охорони при УМВС України в Сумській області, перед працевлаштуванням на займану посаду 5 років працював на керівних посадах підрозділу охорони Державної податкової адміністрації Сумської області.

Начальник відділу з технічного захисту інформації Саубян Андрій Олександрович має 13-річний стаж служби в органах внутрішніх справ, звільнений на пенсію у званні майора міліції, проходив служу в управлінні оперативно-технічних заходів УМВС України в Сумській області, має вищу технічну освіту.
Відділ з монтажу охоронно-пожежної сигналізації і систем раннього виявлення надзвичайних ситуацій очолює Ліпков Юрій Олексійович, який має 21 рік вислуги в Державної пожежної охороні, звільнений в запас у званні майора внутрішньої служби з посади начальника самостійної пожежної частини, має вищу технічну освіту.

Посади охоронників в більшості випадків укомплектовані особами у віці до 40 років з відповідною освітою, а також досвідченими фахівцями з числа колишніх співробітників силових структур, чисельність яких становить в середньому 26% від загальної. Відбір на посаду охоронця здійснюється на конкурсній основі з вивченням моральних і ділових якостей кандидатів і з випробувальним терміном. Всі працівники Асоціації оформлені на посадах відповідно до чинного законодавства України. Всі охоронники проходять навчання за професією "Охоронник" з залученням досвідчених наставників-фахівців з видачою відповідних свідоцтв державного зразка, забезпечуються форменим одягом і засобами самозахисту і активної оборони. За несенням служби постійно здійснюється дієвий контроль. За результатами перевірок приймаються оперативні заходи по усуненню виявлених недоліків, про що своєчасно інформується замовник.

У 2005 році член Асоціації -ТОВ "ОДА Альфа" стала переможцем міського рейтингу "Кращий роботодавець 2005 року". У 2007 році колектив Асоціації став переможцем четвертого Всеукраїнського рейтингу недержавних служб безпеки і був нагороджений Золотим дипломом. Якість послуг Асоціації "Альфа-Собіс" відзначено в таких виданнях, як міжнародний суспільно-правовий журнал "Комітет" (№ № 18-19, 2007 рік, № № 26-27, 2010 рік), Всеукраїнський каталог "Безпека" (випуск № 10, 2007 рік), журнал "Best of Security" (№ 10, 2007 г.).

Валерій Чунаков, генеральний директор Асоціації
e-mail: AlphaTZI@bigmir.net

 

Справка

Как часто мы забываем о тех профессионалах, благодаря которым наша работа приобретает знак качества.

Данный раздел о профессионалах, которые своим трудом и знаниями добились признания в кругу коллег и благодарных клиентов, а также о тех кто рискует здоровьем, а иногда и жизнью ради того, чтобы в мире стало спокойнее и безопаснее.

Правила размещения материалов на портале.