Лучшие в безопасности

Отримати грант - запустити механізм до дії!

( 1 Голос ) 

Можливо, не усі з нас знають, що таке паліативна медицина, для чого вона потрібна і що з нею роблять. Так само, не усі знають про існування Міжнародного Фонду, що належить Джорджу Соросу, який у наш час допомагає розвивати нашу країну у різних напрямах, включаючи медицину, даючи гранти на проекти, які цього дійсно варті. Такі, як наш...

Міжнародний фонд "Відродження" (далі- МФВ) заснований видатним філантропом Джорджем Соросом в 1990 році. МФВ- це один з найбільших благодійних фондів в Україні, Національний фонд, який входить в глобальну мережу Фондів відкритого суспільства (Open Society Foundations).

Місія МФВ - сприяти розвитку відкритого суспільства в Україні, на основі демократичних цінностей, завдяки підтримці значимих громадських ініціатив.

Дізнавшись детальніше про МФВ, нашій організації стало цікаво по співпрацювати  з таким фондом, а так само реалізувати свою ідею, яка повністю співпала з соціальним сенсом і настроями, з якими працює Фонд "Відродження". Наближався Всесвітній день паліативної допомоги і дуже хотілося  почати діяльність саме з цієї дати, оскільки величезна прірва в цій соціальній проблемі турбує нашу організацію найбільше.

Такий досвід у команди, яка працювала над реалізацією і отриманням гранту був не першим, але і особливо великим його не назвати. Коли сказали заповітне: "Так!"- почалися три місяці роботи, які були нелегкими, які вимагали багато часу і уваги, а так само  величезної допомоги людей, які, в принципі, не знали що таке "Паліативна допомога". Незважаючи на усі вищезгадані питання і проблеми - перешкод не помічав ніхто, надію, що не згасає, і віру в колектив не припиняв вселяти головний ініціатор і керівник проекту Володимир Косенко, завдяки якому усі три місяці руки не опустилися ні у кого.

Написання, структуризація, реалізація, звіт - пройшовши усі стадії і трішки видихнувши, тільки зараз можна об'єктивно сказати -  проект пройшов успішно. Харків гідно провів Всесвітній день паліативної допомоги, про проект дізнались багато людей, як  і  о  існуванні такої соціальної проблеми, як "Паліативна медицина в Україні". Гідний рівень який не змогло не відмітити начальство фонду в Києві, а також  саму ідею, яка полягала в інформуванні про проблему знеболення і паліативу в цілому, упродовж 7 днів, тоді як, інші міста проводили і працювали над одним! Це було найважливішим етапом і найбільшим сенсом, заради якого і варто було усе це починати.

Зараз хочеться подякувати всім учасникам  і всім, хто допомагав. Окрім цього, команда, що працювала над проектом, говорить, що проект на цьому не закінчується! Це початок величезного довгого шляху, до якого тільки знайдена дорога. Як механізм, який ми запустили і він повинен працювати на автоматі.

Дарина Екзархова, позаштатний кореспондент газети «ВСЕ ПРО БЕЗПЕКУ»

 

Справка

Как часто мы забываем о тех профессионалах, благодаря которым наша работа приобретает знак качества.

Данный раздел о профессионалах, которые своим трудом и знаниями добились признания в кругу коллег и благодарных клиентов, а также о тех кто рискует здоровьем, а иногда и жизнью ради того, чтобы в мире стало спокойнее и безопаснее.

Правила размещения материалов на портале.