Центр спеціальної підготовки співробітників служб безпеки "Артан Центр"

Центр специальной подготовки сотрудников служб безопасности "Артан Центр" (структурное подразделение ГК "Артан Групп") проводит обучение, переподготовку, повышение квалификации и тестирование сотрудников личной охраны, служб физической охраны объектов и д

Обновить информацию Последнее обновление: 2016-06-13 12:06:33

Для просмотра дополнительной информации необходима авторизация на проектеЗакрыть окно

Адрес

ул. Машиностроительная, 35-А, Украина, Киев

Телефон

+38(097) 559-50-55

Факс

(044) 351-12-46

Сайт

http://telohraniteli.com.ua

E-mail

Отправить сообщение

Форма собственности

Частная

О центре

Центр спеціальної підготовки співробітників служб безпеки "Артан Центр" (структурний підрозділ Групи компаній "Артан Груп") проводить навчання, перепідготовку, підвищення кваліфікації та тестування співробітників особистої охорони / охоронців, служб фізичної охорони об*єктів/охоронників та інших фахівців в сфері безпеки.

«Артан Центр» ліцензований Міністерством  внутрішніх справ України (Ліцензія Серія АВ № 592013), Міністерством освіти і науки України (Ліцензія Серія АЕ № 527167) та має Сертифікат Міжнародного Стандарту ISO 9001: 2015.

Навчальна база має аудиторії і класи для проведення теоретичних занять, спортзали і тактичні майданчики для відпрацювання спеціальних фізичних і тактичних вправ.

Відкритий полігон і стрільбища (25 м-100м), дозволяють здійснювати спеціальну вогневу підготовку охоронців, охоронників, інкасаторів, груп швидкого реагування, груп тактичної підтримки, проводити заняття з військової і стрілецької підготовки.

Всі курси та тренінги в Навчальному Центрі проводять інструктори, які мають досвід практичної та викладацької роботи. Сотні охоронців та охоронників, які закінчили наші курси та пройшли навчання за програмами підготовки, знайшли роботу в сфері безпеки як в Україні, так і за кордоном.

"Артан Центр" надає можливість охоронцям, охоронникам та ін. фахівцям, що працюють в сфері безпеки - ефективно вести професійну діяльність, даючи необхідні професійні знання та навички.

 

Подать заявку на обучение

Справка

Для привлечения абитуриентов
разместите свое учебное заведение в каталог 

Так же на портале вы можете:
добавить свою компанию в каталоге
выложить вакансию
разместить резюме
опубликовать новость, статью, интервью, аналитический материал

Правила размещения материалов на портале.