Запорожский национальный технический университет, Институт управления и права

Подготовка по специализации "Охранная деятельность" осуществляется на базе специальности "Физическое воспитание". По окончании выпускники получают высшее образование квалификационного уровня "бакалавр", "специалист" или "магистр"

Обновить информацию Последнее обновление: 2016-07-05 21:53:47

Виды деятельности

Формы обучения

Специализации

Для просмотра дополнительной информации необходима авторизация на проектеЗакрыть окно

Адрес

69063, ул. Тургенева, 39, Украина, Запорожье

Телефон

+380 (061) 769-85-71

Сайт

http://www.zntu.edu.ua/kafedra-privatnoyi-ohoronnoyi-diyalnosti

E-mail

Отправить сообщение

Форма собственности

Государственная

О центре

Інститут управління і права ЗНТУ здійснює підготовку фахівців за спеціалізацією «Охоронна діяльність» в межах напряму підготовки «Фізичне виховання».

Спеціалізація «Охоронна діяльність» є додатковою до спеціальності "Фізичне виховання" й передбачає підготовку майбутніх фахівців з оволодінням ними практичних умінь і навичок з фізичної культури, спорту, охорони громадян, власності та здійснення приватної розшукової діяльності, формуванню в них професійних здібностей, необхідних для ведення організаційно-тактичної, педагогічної і наукової роботи з фізичної культури, спорту та охорони громадян та власності у системі навчальних закладів та приватних охоронних структурах.

Студенти, після закінчення навчання за спеціалізацією «Охоронна діяльність», отримують дипломи державного зразка за однією з таких кваліфікацій:

  • Спеціальність 6.010201 «Фізичне виховання» – кваліфікація бакалавр з фізичного виховання та спорту, фахівець з організації майнової та особистої безпеки; 

  • Спеціальність 7.01020101 «Фізичне виховання» – кваліфікація спеціаліст з фізичного виховання, інспектор;

  • Спеціальність 8.01020101 «Фізичне виховання» – кваліфікація магістр фізичного виховання та спорту, керуючий агентством (охоронним), викладач університетів та вищих навчальних закладів.

Для вступу необхідні сертифікати ЗНО 2016 року з наступних дисциплін: 1)українська мова та література; 2)біологія або історія України або математика; 3)творчий конкурс.

Випускники, отримавши освіту за вказаною спеціальністю та спеціалізацією, підготовлені до практичної роботи щодо охорони законних прав, свобод та інтересів громадян та захисту бізнесу в сучасних умовах, та можуть бути працевлаштовані у структурних підрозділах як Державної служби охорони при МВС України, так і в недержавних (приватних) охоронних структурах та службах безпеки підприємств, установ та організацій різних форм власності.

Подать заявку на обучение

Справка

Для привлечения абитуриентов
разместите свое учебное заведение в каталог 

Так же на портале вы можете:
добавить свою компанию в каталоге
выложить вакансию
разместить резюме
опубликовать новость, статью, интервью, аналитический материал

Правила размещения материалов на портале.